Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TuT L# - Niedziałający BaseUlt .... FIX


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)


 


Tym razem zwięźle i na temat.....


Na gg otrzymałem kilka <naście> pytań związanych z BaseUlt


Konkretnie chodzi mi o to, iż ten właśnie skrypt nie działa.


 


Co to coś robi?


A więc jest to skrypt, który wystrzeliwuje Ultimane (np. ez, draven, jinx) na bazę wroga kiedy ten o niskim stanie zdrowia wraca do bazy. Skrypt wylicza to tak idealnie, że 99% Ultów skutkuje darmowym zabójstwem


Odziwo na jeden mecz średnio przypada ok. 2-3 kili (co małą liczbą nie jest)


 


 


Ok, jak zfixować niedziałający skrypt? Nic prostszego :)


 


 


1. Uruchamiamy L#


2. Klikamy ,,Instal New Assembly"


3. Wybieramy ,,Git" a następnie wpisujemy tam ten oto link :



https://github.com/Beaving/LeagueSharp

4. Zaznaczamy BaseUlt2 Beaving i klikamy Add


 


 


Aby użyć tego skryptu wystarczy zaznaczyć go i uruchomić grę na jednej z tych postaci :


Ezreal


Draven


Ashe


Karthus


Jinx


(piszę to z pamięci. Jeśli skrypt wspiera coś więcej dajcie info a dodam)


 


To wszystko na dziś :) Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do nagrodzenia mojej pracy Lubię To!


--

Opublikowano

Łap lajka bo się postarałeś ale nadal mi od beavinga nie działa ani uc ;(

 

Nie nie działa, tylko nie wyliczyło ci pewnego fraga więc po prostu nie zmarnowało ulta, choć czasem powiem szczerze, że czekając do ostatniego momentu Baseult nie wystrzeliwuje i sam muszę go użyć, a wtedy na przykład zdobywam tego fraga. ;) 

Opublikowano

Łap lajka bo się postarałeś ale nadal mi od beavinga nie działa ani uc ;(

zrób ss swoich ustawień i powiedz jakiego innego skryptu używasz

 

Nie nie działa, tylko nie wyliczyło ci pewnego fraga więc po prostu nie zmarnowało ulta, choć czasem powiem szczerze, że czekając do ostatniego momentu Baseult nie wystrzeliwuje i sam muszę go użyć, a wtedy na przykład zdobywam tego fraga. ;)

Mi castuje 3/4 możliwe fragi. czasami po prostu jakby się zawieszał. jednak lepsze to niż nic :)

--

Opublikowano

zrób ss swoich ustawień i powiedz jakiego innego skryptu używasz

 

Mi castuje 3/4 możliwe fragi. czasami po prostu jakby się zawieszał. jednak lepsze to niż nic :)

 

Wiadomka, lecz zauważyłem że BaseUlt wystrzeliwuje tego ulta częściej niż Baseult Beaving, - Za to ten drugi trafia pewniej :) No już co kto lubi, lecz Baseult czasem lubi zmarnować ulta ;) 

Opublikowano

Ogólnie spoko to jest , tylko bardzo rzadko używa ten skrypt ulta :/ . Np grając jinx używa tylko gdy enemy jest na spawnie :/ , a jak typ biegnie na mapie na low to ni chu**a nie wystrzeli tego ulta : /

65135238787935115850.gif

Opublikowano

Ogólnie spoko to jest , tylko bardzo rzadko używa ten skrypt ulta :/ . Np grając jinx używa tylko gdy enemy jest na spawnie :/ , a jak typ biegnie na mapie na low to ni chu**a nie wystrzeli tego ulta : /

sama nazwa pokazuje co robi ten skrypt

 

BASE ult

 

kiedyś był Recail Tracker i on zabijał ludzi na mapie

teraz jest out

--

Opublikowano

sama nazwa pokazuje co robi ten skrypt

 

BASE ult

 

kiedyś był Recail Tracker i on zabijał ludzi na mapie

teraz jest out

 

Ej zaraz zaraz, mi używa normalnie ulta kogoś do zabicia a nie tylko w bazie ;) 

Opublikowano

Ej zaraz zaraz, mi używa normalnie ulta kogoś do zabicia a nie tylko w bazie ;)

zapewne używasz Marksman'a np. na jinx i masz ustawione castowanie ulta na odległość większą od 2000 jednostek

 

nie wiem, może ja mam jakies błędy :D

--

Opublikowano

Dobra nie pier**lic

Ezreal mi wystrzeliwuje pięknie ulti, że double killa zrobiłem w 12 minucie.

Ale jakoś Draven I Jinx nie puszczają ;-;

Dobra nie pier**lic

Ezreal mi wystrzeliwuje pięknie ulti, że double killa zrobiłem w 12 minucie.

Ale jakoś Draven I Jinx nie puszczają ;-;

nadal czekam na ss z ustawień Twojego skryptu do np jinx. może w misc masz coś co blokuje baseult. mi nie działał bo miałem zablokowane puszczanie ulta na 2000jednostek. podaj ss z ustawień skryptu do jinx oraz samego baseulta

--

Opublikowano

 

Witajcie :)

 

Tym razem zwięźle i na temat.....

Na gg otrzymałem kilka <naście> pytań związanych z BaseUlt

Konkretnie chodzi mi o to, iż ten właśnie skrypt nie działa.

 

Co to coś robi?

A więc jest to skrypt, który wystrzeliwuje Ultimane (np. ez, draven, jinx) na bazę wroga kiedy ten o niskim stanie zdrowia wraca do bazy. Skrypt wylicza to tak idealnie, że 99% Ultów skutkuje darmowym zabójstwem

Odziwo na jeden mecz średnio przypada ok. 2-3 kili (co małą liczbą nie jest)

 

 

Ok, jak zfixować niedziałający skrypt? Nic prostszego :)

 

 

1. Uruchamiamy L#

2. Klikamy ,,Instal New Assembly"

3. Wybieramy ,,Git" a następnie wpisujemy tam ten oto link :

https://github.com/Beaving/LeagueSharp

4. Zaznaczamy BaseUlt2 Beaving i klikamy Add

 

 

Aby użyć tego skryptu wystarczy zaznaczyć go i uruchomić grę na jednej z tych postaci :

Ezreal

Draven

Ashe

Karthus

Jinx

(piszę to z pamięci. Jeśli skrypt wspiera coś więcej dajcie info a dodam)

 

To wszystko na dziś :) Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do nagrodzenia mojej pracy Lubię To!

 

ja jak grałem ashe to nigdy nie wystrzlilo mi ulta a gosc mial 5 hp ... // jinx wszystko dobrze

NU94p9A.gif

Opublikowano

ja jak grałem ashe to nigdy nie wystrzlilo mi ulta a gosc mial 5 hp ... // jinx wszystko dobrze

problem nie tkwi w baseult lecz w samym skrypcie do ashe

zobacz, czy w misc nie masz czegoś, co blokuje używanie skryptu na dużą odległość

--

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...